Energylandia: Největší zábavní park v Polsku plný energie!

Energylandia

Co je Energylandia?

Energylandia je největší zábavní park v Polsku, který se nachází nedaleko města Zator. Park nabízí širokou škálu atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Energylandia je známá svými adrenalinovými horskými dráhami, rodinnými atrakcemi, vodními zónami a tematickými oblastmi inspirovanými různými částmi světa. Pro milovníky dobrodružství a zábavy je Energylandia ideálním místem k strávení aktivního dne plného vzrušení a energie.

Historie a vývoj Energylandie.

Energylandia je největší zábavní park v Polsku s bohatou historií a rychlým rozvojem. Park byl otevřen v roce 2014 a od té doby prošel impozantním růstem. V průběhu let byly postaveny nové atrakce, rozšířeny zábavní zóny a park se stal oblíbeným cílem pro rodiny i nadšence do adrenalinových zážitků. Díky své kvalitě a inovacím si Energylandia získala prestižní ocenění jako nejlepší evropský zábavní park v roce 2019.

Hlavní atrakce a zábavní zóny.

Hlavní atrakce v Energylandii zahrnují nejvyšší hypercoaster ve střední Evropě s názvem "Zadra", dosahující rychlosti až 121 km/h. Další oblíbenou atrakcí je horská dráha "Hyperion" s neuvěřitelným pádem z výšky 77 metrů. Pro milovníky vody je ideální zóna "Water Park", kde najdete bazény, skluzavky a relaxační oblasti. Pro rodiny s dětmi jsou určeny zóny jako "Family Zone" či "Fairy Tale Land". Každý návštěvník si zde najde svou oblíbenou atrakci!

Praktické informace pro návštěvníky.

Praktické informace pro návštěvníky:

Energylandia se nachází v polském městě Zator, asi hodinu jízdy autem od Krakova. Park je otevřen od května do září a nabízí různé typy vstupenek - jednodenní, dvoudenní nebo sezónní. Pro návštěvníky je k dispozici bezplatné parkoviště a možnost ubytování v blízkosti parku. V areálu najdete restaurace, obchody se suvenýry a další služby pro pohodlný pobyt. Doporučuje se zakoupit vstupenky předem online, aby se vyhnuli frontám u pokladen. Park má také mobilní aplikaci s interaktivní mapou a informacemi o atrakcích.

Speciální akce a události v Energylandii.

Speciální akce a události v Energylandii přinášejí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky. Každoročně se zde koná Halloween Festival, kde se park promění ve strašidelnou říši s tematickými atrakcemi a kostýmovými soutěžemi. Pro milovníky adrenalinu je pak ideální navštívit Summer Party, během kterého mohou zažít noční jízdy na vybraných atrakcích. V prosinci se pak park rozsvítí vánočními světly a návštěvníci si mohou užít vánoční trhy a program plný vánočních aktivit pro celou rodinu.

Závěrem lze konstatovat, že Energylandia je skvělým místem pro rodinnou zábavu plnou energie a adrenalinu. Doporučujeme si před návštěvou parku zkontrolovat otevírací dobu a aktuální nabídku atrakcí na oficiálních webových stránkách. Pro optimální zážitek doporučujeme navštívit park v pracovní dny, kdy je nižší návštěvnost. Nezapomeňte si také přibalit dostatek vody a ochranný krém proti slunci. Buďte připraveni na dlouhé fronty u nejpopulárnějších atrakcí a užijte si nezapomenutelný den plný zábavy!

Publikováno: 22. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Jakub Hájek

Tagy: energylandia | zábavní park