Vodní park Pardubice: Vodní zábava pro celou rodinu!

Aquapark Pardubice

Informace o Aquaparku Pardubice

Aquapark Pardubice je moderní vodní park nacházející se v centru města Pardubice. Park nabízí širokou škálu vodních atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. S celkovou plochou přesahující 10 000 metrů čtverečních patří mezi největší aquaparky v České republice. Aquapark disponuje například tobogány, bazény s protiproudem, dětskými hernami a saunovým světem. Díky své strategické poloze je Aquapark Pardubice oblíbeným místem pro rodinné výlety i relaxaci po pracovním dni.

Vybavení a atrakce v aquaparku

Vodní park Pardubice je moderní a dobře vybavený aquapark, který nabízí zábavu pro celou rodinu. V areálu najdete několik bazénů s různými atrakcemi - od relaxačních vířivek po adrenalinové skluzavky. Pro ty nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský bazén s herními prvky a skluzavkami. Aquapark také disponuje saunovým světem pro milovníky wellness procedur. Mezi hlavní atrakce patří tobogán s průhlednou trubicí, divoká řeka, vlnobití a vodní houpačka. Aquapark Pardubice je ideálním místem pro strávení aktivního dne plného zábavy a relaxace.

Otevírací doba a vstupné

Otevírací doba Aquaparku Pardubice je velmi přehledná a pravidelná. Aquapark je otevřen každý den v týdnu od 10:00 do 21:00 hodin. Vstupné se liší podle věku návštěvníka a délky pobytu. Dospělí platí za celodenní vstup 350 Kč, děti do 140 cm výšky mají zvýhodněné vstupné ve výši 250 Kč. Pro seniory nad 60 let nebo držitele průkazu ZTP/ZTP/P je cena také snížená na 250 Kč. Rodinné vstupné pro rodiče s dětmi je k dispozici za cenu 950 Kč. Doporučujeme sledovat oficiální webové stránky aquaparku pro aktuální informace o cenách a otevírací době.

Možnosti stravování v areálu

Možnosti stravování v areálu Aquaparku Pardubice jsou pestré a uspokojí chuť každého návštěvníka. V areálu najdete několik restaurací a kaváren, které nabízí široký výběr jídel a nápojů. Pokud máte rádi rychlé občerstvení, můžete si vybrat z nabídky burgerů, pizz nebo sendvičů. Pro ty, kteří preferují zdravější variantu, jsou k dispozici čerstvé saláty a smoothie. Pro milovníky sladkostí pak nechybí domácí zmrzlina či dorty. Ceny jídel se pohybují v dostupném cenovém rozmezí a personál je vždy ochotný poradit s výběrem jídla či nápoje. Není tedy třeba se obávat hladu či žízně během pobytu v aquaparku!

Tipy pro návštěvníky a praktické rady

Pro maximální pohodlí během návštěvy Aquaparku Pardubice doporučujeme si s sebou vzít plavky, ručník a pantofle do bazénu. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, nezapomeňte vyzkoušet tobogány nebo divokou řeku. Pro ty, kteří preferují relaxaci, doporučujeme navštívit saunový svět. S sebou můžete mít i lahvičku s pitím, ale alkohol není povolen. V areálu je možné využít šatny a skříňky na uložení osobních věcí za poplatek. Pamatujte také na dodržování pravidel aquaparku a ohleduplnost k ostatním návštěvníkům.

Publikováno: 25. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Katka Novotná

Tagy: aquapark pardubice | vodní park