Aquapark Olešná: Oáza zábavy pro celou rodinu

Aquapark Olešná

Informace o Aquaparku v Olešné

Aquapark Olešná se nachází v malebném prostředí Olešné nedaleko města Frýdek-Místek. Je to moderní vodní zábavní komplex, který nabízí skvělou zábavu pro celou rodinu. Aquapark disponuje venkovními i vnitřními bazény, tobogány různých délek a tvarů, dětským bazénem s atrakcemi pro nejmenší návštěvníky a relaxačními zónami pro odpočinek. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici extrémní skluzavky a surf centrum. Aquapark je ideálním místem pro strávení aktivního dne plného zábavy a relaxace u vody.

Vybavení a atrakce Aquaparku

Vybavení Aquaparku v Olešné je moderní a nabízí širokou škálu atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. K dispozici jsou bazény s různými teplotami vody, tobogány různých délek a obtížností, dětské brouzdaliště se skluzavkami a vodními hrami. Pro relaxaci jsou k dispozici vířivky a sauny. Aquapark také nabízí restaurace a občerstvení pro své návštěvníky. Důležitou součástí vybavení je také dostatečný počet lehátek a slunečníků pro pohodlný pobyt u bazénů.

Otevírací doba a vstupné

Otevírací doba Aquaparku Olešná se liší v závislosti na ročním období. V letní sezóně, od června do srpna, je aquapark otevřen denně od 9:00 do 20:00 hodin. V září a říjnu je otevřen pouze o víkendech od 10:00 do 18:00 hodin. Vstupné se také mění podle věku návštěvníka a času pobytu. Dospělí platí kolem 300 Kč za celodenní vstup, děti do 12 let mají sníženou cenu a rodinné vstupné je kolem 800 Kč. Doporučujeme sledovat oficiální stránky Aquaparku pro aktuální informace o cenách a otevírací době.

Bezpečnostní opatření a pravidla

Bezpečnostní opatření a pravidla jsou v Aquaparku Olešná prioritou pro zajištění pohody a bezpečnosti návštěvníků. V areálu je povinné dodržování hygienických pravidel, jako je sprchování před vstupem do bazénu nebo nošení vhodného plaveckého oblečení. Děti do určité výšky musí být pod dohledem dospělé osoby. Na tobogánech je zakázáno skákání či jiné riskantní chování. Personál Aquaparku dbá na dodržování pravidel a má za úkol zajistit bezpečnost všech návštěvníků. Je důležité dodržovat pokyny personálu a respektovat bezpečnostní značení umístěné v areálu, aby byl pobyt v aquaparku pro všechny příjemným zážitkem.

Tipy pro návštěvníky

Tipy pro návštěvníky Aquaparku Olešná:

1. Doporučujeme si rezervovat vstupenky online předem, abyste se vyhnuli frontám a zajistili si své místo.

2. Nezapomeňte si vzít plavky, ručník a opalovací krém - toalety a sprchy jsou k dispozici, ale vlastní vybavení je vždy lepší.

3. Mějte na paměti pravidla Aquaparku ohledně bezpečnosti a chování na bazénech a skluzavkách - dodržování pravidel je důležité pro vaši i ostatní návštěvníky.

4. Vyzkoušejte různé atrakce a bazény - Aquapark nabízí širokou škálu zábavy pro dospělé i děti, takže si určitě najdete něco podle svých představ.

5. Pokud máte malé děti, nezapomeňte na plavecké pomůcky pro jejich bezpečnost a pohodlí ve vodě.

6. Buďte připraveni strávit celý den v Aquaparku - nabídka atrakcí je rozmanitá a stojí za to si užít každou minutu.

S těmito tipy se stanete skvěle připravenými návštěvníky Aquaparku Olešná a budete moci plně vychutnat oázu zábavy pro celou rodinu!

Závěrem lze konstatovat, že Aquapark Olešná je skvělým místem pro trávení volného času s rodinou či přáteli. Nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie a zaručuje nezapomenutelný zážitek. Doporučujeme navštívit Aquapark v dopoledních hodinách, kdy je obvykle menší návštěvnost a tím pádem i klidnější prostředí k relaxaci. Nezapomeňte si vzít plavky, ručník a ochranný opalovací krém. Přejeme Vám skvělý den plný zábavy a odpočinku v Aquaparku Olešná!

Publikováno: 25. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Jakub Hájek

Tagy: aquapark olešná | aquapark v olešné