Aquapark Babylon: Nejlepší vodní zábava pro celou rodinu

Aquapark Babylon

Vodní park Babylon - největší aquapark v České republice

Vodní park Babylon je největší aquapark v České republice a nabízí skvělou vodní zábavu pro celou rodinu. Nachází se v Liberci a rozkládá se na ploše 9 000 metrů čtverečních. Tento moderní komplex disponuje širokou škálou atrakcí, které uspokojí jak dospělé, tak i děti. Každý rok sem míří tisíce návštěvníků, kteří si přijdou užít nezapomenutelný den plný radovánek ve vodě.

Výjimečné atrakce pro celou rodinu

Aquapark Babylon nabízí výjimečné atrakce, které potěší celou rodinu. Pro ty nejmenší je zde dětský bazén s houpačkami, skluzavkami a vodními hrami. Starší děti si mohou užít například bazén s umělými vlnami nebo vodní trysky. Pro odvážnější návštěvníky jsou připraveny adrenalinové tobogany a skluzavky, které nabízejí vzrušující jízdu. Aquapark disponuje také krytým bazénem se slanou vodou, který je ideálním místem pro relaxaci i plavání. Celá rodina si zde určitě najde svůj oblíbený způsob zábavy!

Rozlehlé bazény s termální vodou

Aquapark Babylon je známý svými rozlehlými bazény s termální vodou, které nabízejí dokonalou relaxaci a regeneraci. Voda v bazénech je obohacena minerály a má blahodárné účinky na tělo i mysl. Návštěvníci mohou si užít teplou lázeň ve venkovním termálním bazénu, který je otevřen po celý rok. Uvnitř aquaparku se nachází také několik velkých bazénů s termální vodou, kde si můžete zaplavat nebo si užít masáže pod vodopádem. Termální voda má blahodárné účinky na klouby a svaly, a proto je oblíbená mezi návštěvníky Aquaparku Babylon.

Adrenalinové tobogany a skluzavky

Aquapark Babylon nabízí širokou škálu adrenalinových toboganů a skluzavek, které potěší jak dospělé, tak i děti. Mezi nejpopulárnější atrakce patří tobogán s názvem "Kamikadze", který je dlouhý 90 metrů a nabízí rychlosti až 60 km/h. Dalším oblíbeným tobogánem je "Black Hole", který vás zavede do tajemného temnoty, zatímco se svižně proplétáte jeho zatáčkami. Pro ty odvážnější je připravena také skluzavka "Turbo Lance", která vás vyšle rychlostí blesku dolů po svém strmém svahu. Pro ty, kteří preferují více akrobatické jízdy, je tu tobogán "Twister", který vám nabídne vzrušující otočky a spirálovité sjezdy. S takovou širokou nabídkou adrenalinových atrakcí si každý návštěvník aquaparku Babylon přijde na své a zažije nezapomenutelné okamžiky plné vzrušení a radosti.

Relaxační zóny a wellness centrum

Relaxační zóny a wellness centrum jsou nedílnou součástí aquaparku Babylon, který nabízí nejen vzrušující vodní atrakce, ale také možnost odpočinku a regenerace. V relaxačních zónách si můžete užít klidného prostředí s teplými termálními bazény, které mají blahodárný účinek na tělo i mysl. Navíc je k dispozici vířivka, která dokonale uvolní vaše svaly.

Pro ty, kteří preferují intenzivnější relaxaci, je tu wellness centrum s širokou nabídkou masáží a procedur. Zde se můžete nechat hýčkat profesionálním personálem, který vám pomůže zbavit se stresu a napětí. Masáže jsou prováděny za použití přírodních olejů a esencí, které dodají vaší pokožce hydrataci a zanechají vás svěžím a plným energie.

Wellness centrum aquaparku Babylon disponuje také saunovým světem s různými typy saun - finskou saunou, parní lázní a infrasaunou. Saunování má pozitivní vliv na imunitu i celkové zdravotní stav těla. Po návštěvě sauny si můžete dopřát osvěžující ochlazování v bazénech nebo relaxovat na lehátkách ve speciálním odpočinkovém prostoru.

Relaxační zóny a wellness centrum aquaparku Babylon jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají harmonii a odpočinek. Po náročném dni plném vodních radovánek si zde můžete dopřát zasloužený relax a regeneraci.

Dětský svět plný her a zábavy

Aquapark Babylon nabízí také dětský svět plný her a zábavy, který potěší nejmenší návštěvníky. Vodní hřiště je vybaveno různými atrakcemi, jako jsou vodní trysky, fontány a malé skluzavky. Děti se mohou vyřádit na písčité pláži s hracím hradem a prolézačkami. Pro ty odvážnější je připravena speciální dětská skluzavka, která je bezpečná a zábavná zároveň. Aquapark také pořádá různé animační programy pro děti, jako jsou soutěže či tvořivé workshopy. Rodiče se nemusí bát o bezpečnost svých dětí, protože personál aquaparku dbá na jejich dohled a bezpečnostní opatření jsou samozřejmostí. Díky tomu si mohou rodiče užít chvíle relaxace ve wellness centru nebo si vychutnat občerstvení v restauraci.

Restaurace a občerstvení pro všechny chutě

Aquapark Babylon je nejen místem plným vodní zábavy, ale také nabízí širokou škálu restaurací a občerstvení pro každého návštěvníka. Po celý den si zde můžete dopřát lahodné jídlo a osvěžující nápoje.

Pro ty, kteří preferují rychlé občerstvení, je tu řada stánků s pizzou, hamburgery, sendviči a dalšími pochoutkami. Pokud máte chuť na něco sladkého, nemusíte se bát - nabídka zahrnuje také zmrzlinu, palačinky či dorty.

Pro ty, kteří preferují klidnější atmosféru a posezení u stolu, jsou v aquaparku Babylon k dispozici restaurace s rozmanitým menu. Můžete si vybrat mezi tradiční českou kuchyní, italskou pizzérii či exotickými specialitami. Každý si zde najde to své.

Restaurace v aquaparku Babylon dbají na kvalitu surovin a připravují jídla převážně ze sezónních ingrediencí. Nabídka je bohatá na čerstvé saláty, grilovaná masa i ryby. Pro vegetariány jsou samozřejmostí různorodé vegetariánské pokrmy.

Kromě toho je zde také možnost objednat si různé druhy nápojů - od osvěžujících limonád a džusů až po kvalitní kávu či alkoholické nápoje.

V aquaparku Babylon se rozhodně nemusíte bát hladu ani žízně. Restaurace a občerstvení nabízí široký výběr jídel a nápojů, které uspokojí každou chuť.

Výhodné vstupné a možnost permanentky

Vstupné do aquaparku Babylon je velmi výhodné a dostupné pro všechny návštěvníky. Dospělí zaplatí pouze 350 Kč za celodenní vstup, děti do 140 cm výšky mají zvýhodněnou cenu 250 Kč a senioři nad 65 let mohou využít slevu 20 %. Pro ty, kteří se rozhodnou navštěvovat aquapark pravidelně, je k dispozici permanentka. S permanentkou získáte neomezený přístup na celý rok za jednorázovou platbu ve výši 3 500 Kč pro dospělého a 2 500 Kč pro dítě. Permanentka nabízí také další benefity, jako například slevy na wellness procedury a občerstvení. Vstupenky i permanentky lze zakoupit online na webových stránkách aquaparku nebo přímo na pokladnách při vstupu. Nezapomeňte si vzít s sebou potvrzení o platbě, které slouží jako vstupenka. Aquapark Babylon je tak skvělou volbou pro rodiny i jednotlivce, kteří hledají kvalitní zábavu za přijatelné ceny.

Otevírací doba a kontakt na aquapark Babylon

Aquapark Babylon je otevřen po celý rok a nabízí vodní zábavu pro celou rodinu. Otevírací doba se liší podle sezóny. V letním období je aquapark otevřen od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 hodin. V zimním období je otevřen od pondělí do pátku od 10:00 do 22:00 hodin a o víkendech od 9:00 do 22:00 hodin. Pro aktuální informace o otevírací době doporučujeme navštívit oficiální webové stránky aquaparku Babylon nebo kontaktovat jejich infolinku na telefonním čísle +420 485 249 755. Aquapark Babylon se nachází v Liberci na adrese Nitranská ulice číslo 1.

Zábavný den plný vodních radovánek v aquaparku Babylon

Aquapark Babylon je ideálním místem pro strávení zábavného dne plného vodních radovánek pro celou rodinu. Nabízí neuvěřitelné množství atrakcí a aktivit, které potěší jak malé, tak velké návštěvníky.

Pro milovníky adrenalinu jsou zde připraveny různé tobogany a skluzavky, které nabízejí nezapomenutelný zážitek. Můžete si vyzkoušet například tobogán s více dráhami, kde se můžete s ostatními soutěžit o to, kdo bude nejrychlejší.

Pokud preferujete spíše relaxaci a odpočinek, určitě oceníte rozlehlé bazény s termální vodou. Ta má blahodárný účinek na tělo a umožňuje dokonalé uvolnění. Navíc je aquapark vybaven i wellness centrem, kde si můžete dopřát masáže či saunování.

Pro děti je připraven speciální svět plný her a zábavy. Zde se budou moci vyřádit na různých skluzavkách a hracích prvcích ve vodě. Aquapark tak nabízí skvělou možnost pro rodinný výlet plný radosti a veselí.

Po celý den strávený ve vodním parku se jistě zvedne i chuť k jídlu. Naštěstí tu najdete restaurace a občerstvení, které nabízí široký výběr pokrmů pro všechny chutě.

Vstupné do aquaparku Babylon je velmi výhodné a existuje také možnost zakoupit permanentku, která umožňuje opakované návštěvy za zvýhodněnou cenu.

Aquapark Babylon je otevřen po celý týden a nabízí širokou škálu otvíracích hodin, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější čas pro svou návštěvu. Pro více informací a rezervace kontaktujte aquapark přes jejich webové stránky nebo telefonicky.

Strávit den plný vodních radovánek v aquaparku Babylon je skvělou volbou pro rodinnou zábavu. Nezapomeňte si přibalit plavky a přijďte si užít nejlepší vodní zábavu v České republice!

Publikováno: 10. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Jakub Hájek

Tagy: aquapark babylon | vodní park