Zoo Ostrava: Nejnovější informace o vstupném do oblíbené zoologické zahrady

Zoo Ostrava Vstupné

Informace o Zoo Ostrava

Zoo Ostrava se nachází v oblasti Slezské Ostravy a patří mezi největší a nejnavštěvovanější zoologické zahrady v České republice. Zoo se rozkládá na ploše 100 hektarů a může se pyšnit bohatou sbírkou zvířat z různých částí světa. Návštěvníci mohou vidět například lvy, slony, žirafy, pandy červeného prasete a mnoho dalších druhů zvířat. Zoo Ostrava je známá svými úspěchy v chovu ohrožených druhů a ochraně biodiverzity.

Ceník vstupného do Zoo Ostrava

Ceník vstupného do Zoo Ostrava se liší podle věku návštěvníků. Dospělí nad 18 let platí vstupné ve výši 200 Kč. Děti ve věku 3-18 let a senioři nad 65 let mají sníženou cenu za vstup, a to 140 Kč. Pro děti do 3 let je vstup zdarma. Rodinné vstupné pro rodiče s dětmi do 18 let je k dispozici za cenu 540 Kč. Skupinové slevy jsou poskytovány pro skupiny nad 15 osob po předchozí domluvě s pokladnou Zoo Ostrava. Návštěvníci mohou platit jak hotovostí, tak platební kartou.

Slevy a výhody pro návštěvníky

Slevy a výhody pro návštěvníky Zoo Ostrava jsou velmi lákavé. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Pro děti ve věku 3-15 let, seniory nad 65 let a držitele průkazu ZTP/P je zavedena zvýhodněná cena vstupného. Rodinné vstupné je ideální pro rodiny s dětmi, kde platí nižší cenu než za jednotlivé vstupy. Navíc mohou návštěvníci využít různé akční nabídky, jako například slevy při nákupu online nebo kombinované vstupné ve spojení s jinými atrakcemi. Zoo Ostrava tak usiluje o to, aby návštěva byla cenově dostupná pro co nejširší skupinu lidí.

Otevírací doba a kontakt na Zoo Ostrava

Otevírací doba Zoo Ostrava se liší v závislosti na ročním období. V letní sezóně, od dubna do září, je zoo otevřena denně od 9:00 do 18:00 hodin. V zimním období, od října do března, je možné zoo navštívit od 9:00 do 16:00 hodin. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Zoo Ostrava nebo kontaktovat přímo prostřednictvím telefonu na čísle +420 599 352 086. Adresa zoo je Zoologická zahrada Ostrava, Michálkovická 197, 710 00 Slezská Ostrava. Navštivte zoo a zažijte nezapomenutelné chvíle v blízkosti fascinujících živočichů!

Tipy pro návštěvu Zoo Ostrava

- Doporučujeme navštívit zoo brzy ráno nebo pozdě odpoledne, kdy je menší návštěvnost a zvířata jsou aktivnější.

- Můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a piknikovat na vyhrazených místech v areálu.

- Vyzkoušejte si projížďku na vláčku, který vás provede celým areálem a poskytne zajímavé informace o zvířatech.

- Nezapomeňte si přibalit sluneční brýle, opalovací krém a dostatek tekutin, zejména v horkých letních dnech.

- Sledujte program akcí v zoo, jako jsou krmení zvířat nebo ukázky dravých ptáků, abyste nezmeškali žádnou zajímavost.

Publikováno: 25. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Jakub Hájek

Tagy: zoo ostrava vstupné | vstupné do zoo