Majaland Praha: Nejnovější zábavní park v Česku očima návštěvníků

Majaland Praha

Co je Majaland Praha?

Majaland Praha je nejnovější zábavní park v Česku, který se nachází nedaleko hlavního města. Tento park je součástí skupiny Plopsa, známé belgické společnosti provozující atrakce pro rodiny s dětmi. Majaland Praha se pyšní bohatou nabídkou zábavy pro děti všech věkových kategorií. Park kombinuje oblíbené postavičky z televizních seriálů s moderními atrakcemi a interaktivními zónami, které přinášejí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Jaké atrakce a zábava nabízí Majaland Praha?

Majaland Praha je zábavní park, který nabízí širokou škálu atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Mezi hlavní atrakce patří horská dráha, kolotoč, vodní svět, zrcadlové bludiště a mnoho dalších. Pro děti jsou připraveny speciální zóny s mini vláčky, skákacími hrady a interaktivními hrami. Pro ty odvážnější pak park nabízí adrenalinové atrakce jako loopingovou horskou dráhu nebo rychlou rotační houpačku. Majaland Praha tak slibuje skvělou zábavu pro celou rodinu.

Proč navštívit Majaland Praha?

Proč navštívit Majaland Praha? Tento zábavní park je ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a dobrodružství. Děti i dospělí si zde mohou užít celodenní zábavu s atrakcemi pro všechny věkové kategorie. Majaland Praha nabízí nejen různorodé jízdy a atrakce, ale také možnost setkání se známými postavičkami jako je Karkulka, Tom a Jerry nebo Sametka. Pro milovníky adrenalinu jsou připraveny horské dráhy a divoké jízdy, zatímco ti klidnější si mohou vychutnat relaxaci na lavičkách u jezera. Majaland Praha slibuje nezapomenutelný den plný radosti a vzrušení pro celou rodinu.

Jak se dostat do Majaland Praha?

Majaland Praha se nachází v pražské čtvrti Čestlice, asi 20 minut jízdy autem od centra města. Pro návštěvníky, kteří cestují veřejnou dopravou, je nejlepší možností využít autobusovou linku číslo 328 z metra Opatov (linka C) a pokračovat až na zastávku AquaPalace. Od zastávky je pak Majaland Praha vzdálen pouze krátkou procházkou. Pro ty, kteří preferují cestu vlakem, lze využít vlakové spojení do stanice Říčany a odtud pokračovat autobusem směr AquaPalace. Majaland Praha je snadno dostupný jak autem, tak i veřejnou dopravou.

Praktické informace pro návštěvníky Majaland Praha.

Praktické informace pro návštěvníky Majaland Praha:

Majaland Praha se nachází v pražské čtvrti Čestlice, nedaleko obchodního centra OC Chodov. Park je otevřen denně od 10:00 do 18:00 hodin. Pro vstup je nutné zakoupit vstupenku online předem nebo na místě. V areálu parku jsou k dispozici restaurace a občerstvení, stejně jako možnost zakoupení suvenýrů. Doporučuje se pohodlné oblečení a obutí, jelikož atrakce mohou zahrnovat vodu a rychlejší pohyby. Majaland Praha také nabízí možnost uskladnění zavazadel a pronájem kočárků pro rodiny s malými dětmi.

Publikováno: 21. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Jakub Pleskot

Tagy: majaland praha | zábavní park