Adrenalinová jízda na bobové dráze v Proseku: Zábava pro celou rodinu!

Bobová Dráha Prosek

Co je bobová dráha v Proseku?

Bobová dráha v Proseku je oblíbenou atrakcí pro rodiny i milovníky adrenalinu. Jedná se o 1,2 km dlouhou dráhu s mnoha zatáčkami a různými úrovněmi obtížnosti. Boby jsou vybaveny brzdami, které umožňují jezdcům regulovat rychlost jízdy. Tato aktivita je vhodná pro děti i dospělé a poskytuje skvělý zážitek plný vzrušení a radosti z jízdy na sjezdových saních.

Jaké jsou hlavní atrakce a zajímavosti?

Hlavní atrakcí bobové dráhy v Proseku je samozřejmě samotný sjezd na bobech. Trať je dlouhá 800 metrů a nabízí rychlostní zážitek plný zatáček a překvapení. Pro ty, kteří si chtějí užít adrenalinový zážitek ve dvojici, jsou k dispozici speciální dvoumístné boby. Kromě toho mohou návštěvníci využít také lanovou dráhu, která je oblíbená zejména u dětí. Po celodenním vyžití je možné posedět v restauraci s výhledem na krásnou okolní krajinu a občerstvit se lahodnými místními specialitami.

Kde se nachází a jak se tam dostat?

Bobová dráha v Proseku se nachází v malebném prostředí Českého středohoří nedaleko města Ústí nad Labem. Přesná adresa je Bobová dráha Prosek, Prosek 1, 403 37 Prosek. K místu lze pohodlně dojet autem po silnici I/30 a následně odbočit směrem na Prosek. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je možné využít autobusovou linku číslo 311 z Ústí nad Labem směr Chuderov nebo linku číslo 312 směr Tisá, zastávka "Prosek". Celkový čas cesty z Ústí nad Labem je přibližně 20 minut.

Otevírací doba a vstupné ceny.

Otevírací doba bobové dráhy v Proseku se liší podle ročního období. V letní sezóně, obvykle od dubna do září, je otevřena každý den od 10:00 do 18:00 hodin. V zimě je dráha uzavřena kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám. Vstupné ceny se pohybují kolem 100 Kč za jednu jízdu na bobu pro dospělého a 80 Kč pro dítě. Existují také možnosti zakoupení balíčků s více jízdami za výhodnější cenu. Doporučuje se rezervovat si místo předem, zejména během víkendů a svátků, kdy může být vysoká návštěvnost.

Tipy pro návštěvníky a praktické informace.

Tipy pro návštěvníky a praktické informace:

Při návštěvě bobové dráhy v Proseku doporučujeme se předem informovat o aktuálních otevíracích hodinách, které se mohou měnit v závislosti na počasí. Doporučujeme také vzít s sebou vhodné oblečení a obutí, abyste byli připraveni na rychlou jízdu. Pro ty, kteří mají rádi adrenalin, doporučujeme vyzkoušet noční jízdy, které jsou skvělým zážitkem. Nezapomeňte také dodržovat pravidla bezpečnosti a dbát na pokyny obsluhy během jízdy.

Závěrem mohu jen doporučit vyzkoušet adrenalinovou jízdu na bobové dráze v Proseku. Nezapomeňte si vzít s sebou sluneční brýle a přilbu, abyste si užili zábavu naplno. Doporučujeme také dodržovat pravidla bezpečnosti a sledovat pokyny personálu. Ať už se rozhodnete projet dráhu rychlostí nebo pomaleji, zaručeně si užijete skvělý zážitek plný vzrušení a radosti pro celou rodinu!

Publikováno: 26. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Svoboda

Tagy: bobová dráha prosek | bobová dráha v proseku