Zážitková westernová atmosféra v Boskovicích: Objevte kouzlo westernového městečka!

Westernové Městečko Boskovice

Historie a vznik Westernového městečka Boskovice

Westernové městečko Boskovice vzniklo v roce 2004 jako projekt spojující westernovou kulturu s historií tohoto regionu. Inspirací byla dobová atmosféra Divokého západu a touha přiblížit návštěvníkům život prvních osadníků. Městečko se postupně rozrostlo o autentické westernové budovy a atrakce, které dnes nabízejí jedinečný zážitek ze života v westernovém stylu.

Nabídka atrakcí a aktivit pro návštěvníky

Nabídka atrakcí a aktivit pro návštěvníky Westernového městečka Boskovice je pestrá a zábavná. Návštěvníci zde mohou vyzkoušet jízdu na koni, střelbu z luku či pistole, nebo se účastnit ukázek rodea. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout, jsou k dispozici westernové divadelní představení a prohlídka muzea westernových rekvizit. Milovníci adrenalinu si pak mohou vyzkoušet tzv. "gold mining" - hledání zlata ve speciálním areálu. Pro všechny návštěvníky je tak zaručena autentická westernová atmosféra plná dobrodružství a zábavy.

Westernové show a programy pro zábavu v městečku

Westernové městečko Boskovice nabízí širokou škálu zábavy prostřednictvím různých westernových show a programů. Návštěvníci se mohou těšit na autentické představení s divokým západem, kde se odehrávají souboje na koních, ukázky střelby a další tradiční westernové scény. Kromě toho jsou k dispozici workshopy pro děti i dospělé, kde si mohou vyzkoušet například lukostřelbu nebo ježdění na ponících. Ve večerních hodinách pak probíhají speciální tematické večery s hudbou, tancem a grilováním u ohně, které dodávají návštěvníkům pocit pravé westernové atmosféry.

Možnosti stravování a nákupu suvenýrů v westernovém stylu

Návštěvníci Westernového městečka Boskovice mají možnost ochutnat tradiční westernová jídla v autentických saloonech nebo v restauraci s westernovým námětem. Nabídka zahrnuje grilované speciality, burgerky a další lahůdky inspirované divokým západem. Pro milovníky suvenýrů je k dispozici westernový obchod s širokou škálou produktů jako jsou klobouky, kožené opasky či trička s motivy westernu. Takto si mohou návštěvníci odnést domů kousek atmosféry tohoto malebného westernového městečka.

Informace o otevírací době a vstupném do areálu

Westernové městečko Boskovice je otevřené pro návštěvníky od května do září každý den od 10:00 do 18:00. Vstupné do areálu pro dospělé činí 150 Kč, pro děti a seniory je cena snížena na 100 Kč. Pro rodiny s dětmi je k dispozici rodinné vstupné za 400 Kč, které platí pro 2 dospělé a 2 děti. Vstupné zahrnuje nejen vstup do městečka, ale také účast na některých westernových show a aktivitách. Pro skupiny nad 10 osob je možné domluvit slevu z vstupného předem.

Tipy pro rodiny s dětmi a skupiny přátel navštěvující Westernové městečko Boskovice.

Pro rodiny s dětmi a skupiny přátel je návštěva Westernového městečka Boskovice skvělým zážitkem plným dobrodružství. Doporučujeme si rezervovat dostatek času na prohlídku areálu a účastnit se různých programů a show, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Pro děti jsou připraveny speciální aktivity a soutěže, které je pobaví a zároveň je naučí něco nového o životě na Divokém západě. Pro skupiny přátel pak doporučujeme využít možnost pronájmu kostýmů a společných fotografií ve westernovém stylu jako skvělou vzpomínku z návštěvy tohoto malebného westernového městečka.

Publikováno: 26. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Katka Novotná

Tagy: westernové městečko boskovice | westernové městečko