Rozkvetlá krása v srdci Olomouce - objevte Floracentrum pro inspiraci vaší zahrady!

Florcentrum Olomouc

Vítáme Vás v našem Florcentru Olomouc, kde se pěstují a prodávají nejkrásnější květiny a rostliny. Naleznete u nás mnoho druhů rostlin z celého světa, které jsou pečlivě vybírány našimi odborníky. S radostí Vám poradíme s výběrem té pravé květiny či rostliny pro Vaše bydlení či zahradu. Přijďte si prohlédnout naši bohatou nabídku a nechte se unést krásou přírody!

Historie Florcentra Olomouc

Historie Florcentra Olomouc sahá až do roku 1953, kdy bylo založeno jako státní podnik. Již tehdy se jeho hlavním posláním stala produkce a prodej květin a rostlin. Po revoluci v roce 1989 byla společnost privatizována a modernizována. Dnes je Florcentrum Olomouc moderním podnikem, který se specializuje na pěstování a prodej zahradičkových rostlin, okrasných stromů, keřů, palivového dřeva a dalších produktů pro zahradu a okolí domu. Od svého založení si Florcentrum Olomouc zachovalo své umístění na trhu jako jedno z největších center pro pěstování květin a rostlin v ČR.

Nabídka rostlin a květin

V našem florcentru v Olomouci najdete široký výběr rostlin a květin, ze kterých si můžete vybrat tu pravou pro váš domov či zahradu.

Nabízíme například různé druhy orchidejí, sukulenty, bonsaje, okrasné keře a stromy. Pokud hledáte květiny na svatbu nebo jinou slavnostní událost, máme pro vás také velký sortiment svatebních kytic a dekorací.

Navštivte nás a inspirujte se naší nabídkou!

Poradenské služby

Poradenské služby pro květiny a rostliny v Olomouci

Naše florcentrum nabízí více než jen krásné květiny a dekorativní rostliny. Naši odborníci jsou připraveni poskytnout vám poradenské služby, aby vaše rostliny prosperovaly a odkvétaly krásou.

Pro zkušené zahrádkáře i začátečníky, naše poradenské služby vám pomohou s výběrem, umístěním, péčí a údržbou vašich rostlin. Pokud máte otázky týkající se zálivky, hnojení nebo průsvitu, náš tým odborníků vám rád odpoví na jakékoliv dotazy.

Navštivte naše florcentrum v Olomouci a uvidíte sami, jak mohou poradenské služby pomoci vašim květinám a rostlinám růst krásně a zdravě.

Zahrada Florcentra Olomouc

Zahrada Florcentra Olomouc - Oáza plná krásných květin a rostlin

Vítejte v Zahradě Florcentra Olomouc! Tento úchvatný zelený prostor je ideálním místem pro milovníky květin a rostlin. Každý rok tu můžete obdivovat širokou škálu různých druhů květů a rostlin, které se zde pěstují. Zahrada Florcentra Olomouc je skutečnou oázou klidu, kde si můžete odpočinout, relaxovat a užít si krásné přírody. Přijďte a objevte jedinečnost této nádherné zahrady!

Workshopy a kurzy

Rozvíjejte své zahradnické a floristické schopnosti s našimi workshopy a kurzy. Využijte příležitosti k učení od profesionálních floristů a zahrádkářů a zdokonalte své znalosti o květinách a rostlinách. Florcentrum Olomouc je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí být lepší v péči o zeleň!

Reference a spokojení zákazníci

Reference a spokojení zákazníci - florcentrum Olomouc

V našem florcentru si zakládáme na tom, aby zákazníci odcházeli s úsměvem na tváři a s krásnými květinami nebo rostlinami v ruce. Následující reference nám dávají pocit, že se nám to daří:

"Už několikrát jsem si tady koupil květiny a vždycky byly krásné a svěže. Navíc mi paní prodavačka poradila s jejich správnou údržbou, takže mi vydržely déle než obvykle." - Petr Novák

"Florcentrum Olomouc je pro mě jediné místo, kam chodím pro rostliny. Mají tu skvělý výběr a navíc mě odborný personál dokáže poradit s tím, jakou rostlinu si vybrat do mého bytu." - Martina Vlasáková

"Tady nakupovat je prostě radost! Můj oblíbený květinový obchod v Olomouci. Velké poděkování za dosud velmi slušnou spolupráci!" - Jan Štymberk

Přijďte k nám také a přesvědčte se o kvalitním servisu, výběru zboží i odborné radě našich prodavačů.

Kontakt a otevírací doba

Kontakt a otevírací doba

Rádi bychom vám představili náš květinářský obchod Florcentrum Olomouc. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vybrat to nejlepší z naší široké nabídky květin a rostlin.

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat pomocí e-mailu, telefonu nebo osobně v našem obchodě. Jsme tu pro vás od pondělí do soboty od 9:00 do 18:00 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Závěr - Květiny a rostliny jsou skvělým způsobem, jak ozdobit interiér či exteriér. V Florcentru Olomouc najdete široký výběr květin a rostlin pro každou příležitost. Objevte krásu přírody a nasaďte si do svého domova nebo kanceláře živou dekoraci, která potěší oko i duši. Navštivte nás a vyberte si ty nejkrásnější květiny a rostliny pro Vaše prostředí!

Publikováno: 27. 03. 2023

Kategorie: zahrada

Autor: Honza Svoboda

Tagy: florcentrum olomouc | květiny a rostliny