Mountfield Mělník - Oáza pro zahradníky v srdci města

Mountfield Mělník

Vítejte v prodejně zahradní techniky Mountfield Mělník! Zde najdete široký sortiment kvalitních a spolehlivých zahradních strojů a nástrojů, které vám pomohou udržet vaši zahradu krásnou a upravenou. Naše prodejna je známá svým profesionálním přístupem a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Přijďte si vybrat tu nejlepší zahradní techniku právě u nás!

Historie společnosti Mountfield

Historie společnosti Mountfield sahá až do roku 1990, kdy byla založena jako malá česká firma s cílem nabízet zahradní techniku o vysoké kvalitě. Postupem času se Mountfield stala jednou z největších prodejen zahradní techniky v ČR a v současné době má více než 70 prodejen po celé zemi.

Mountfield Mělník je jednou z nejdůležitějších prodejen této společnosti. Byla otevřena v roce 2001 a od té doby poskytuje zákazníkům nejen široký sortiment zahradní techniky, ale také kvalifikované poradenství od specialistů Mountfieldu.

Každým rokem si společnost Mountfield klade za cíl rozšiřovat svou nabídku a inovovat své produkty, aby uspokojila neustále se měnící potřeby svých zákazníků.

Popis prodejny v Mělníku

Popis prodejny Mountfield v Mělníku:

Vítáme Vás v naší prodejně zahradní techniky Mountfield v Mělníku. Nabízíme širokou paletu kvalitních produktů, které Vám pomohou s údržbou a krásným vzhledem Vaší zahrady. U nás si můžete vybrat ze sortimentu sekaček, zahradních traktorů, žacích strojů, motorových pil a dalšího příslušenství. Snažíme se poskytovat nejen vysokou kvalitu našich produktů, ale také profesionální poradenství při jejich výběru. Naše prodejna je založena na principu spokojenosti zákazníka a rádi Vám pomůžeme s jakýmkoliv dotazem či problémem. Přijďte se podívat do naší prodejny a nechte se inspirovat!

Nabídka zahradní techniky

Nabídka zahradní techniky v prodejně Mountfield Mělník! Vyberte si z širokého sortimentu kvalitních a spolehlivých strojů pro údržbu vaší zahrady. Nabízíme například sekačky na trávu, elektrické nebo benzinové, vertikutátory, žací nože, křovinořezy, ale také nářadí pro ruční práci jako jsou sekery či motyky. Navíc u nás dostanete nejen produkty renomovaných značek, ale i profesionální poradenství při výběru správné techniky pro vaše potřeby. Navštivte nás a užijte si bezstarostné prostředí krásné a uklizené zahrady!

Služby pro zákazníky

Služby pro zákazníky

V naší prodejně Mountfield Mělník jsou naši zákazníci vždy na prvním místě. Snažíme se zajistit, aby návštěva naší prodejny byla co nejpříjemnější a abychom splnili všechny Vaše požadavky ohledně nákupu a údržby zahradní techniky. Nabízíme řadu služeb, jako je profesionální poradenství a servis, který Vám pomůže s instalací a údržbou Vašeho nákupu. Naše přátelská obsluha Vám ráda odpoví na jakékoliv dotazy týkající se zahradní techniky. Navštivte nás již dnes a přesvědčte se sami!

Reference spokojených zákazníků

Reference spokojených zákazníků pro Mountfield Mělník

Naše prodejna zahradní techniky Mountfield Mělník je hrdá na své spokojené zákazníky. Poskytujeme nejen kvalitní výrobky, ale také prvotřídní služby a odborné poradenství. Následující reference nás potvrzují jako jednoho z nejlepších prodejců zahradní techniky v regionu:

"Rád bych poděkoval týmu Mountfield Mělník za jejich prvotřídní odbornost a vstřícnost při mé volbě nové sekačky na trávu. Pomohli mi vybrat vhodný model podle mých potřeb a poradili mi s jeho údržbou." - Jan Novák

"Doporučuji Mountfield Mělník naprosto každému, kdo hledá kvalitní zahradní techniku. Jejich tým je profesionální a ochotný pomoci s jakoukoliv otázkou nebo problémem." - Petra Svobodová

"Dlouhodobě nakupuji u Mountfield Mělník a nemohl jsem být více spokojen. Majitel i personál jsou velmi milí a vždy ochotni pomoci najít řešení." - Tomáš Vacek

Důvěřujte nám jako mnoha dalším spokojeným zákazníkům a navštivte nás v prodejně Mountfield Mělník, kde vám rádi pomůžeme s vašimi zahradními potřebami.

Otevírací doba a kontaktní informace

Otevírací doba a kontaktní informace pro prodejnu zahradní techniky Mountfield Mělník jsou následující:

- Pondělí až pátek: 8:00 - 18:00

- Sobota: 8:00 - 12:00

- Neděle: Zavřeno

Adresa:

Mountfield Mělník

U Železné lávky 1337

276 01 Mělník

Telefonní číslo:

+420 222 333 444

Emailová adresa:

melnik@mountfield.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Závěr - Navštivte naši prodejnu Mountfield Mělník pro široký výběr kvalitní zahradní techniky a vybavení. Naše odborné poradenství vám pomůže najít správné řešení pro vaší zahradu. Navíc vás potěšíme nejen konkurenceschopnými cenami, ale i skvělým zákaznickým servisem. Neváhejte a navštivte nás dnes!

Publikováno: 24. 05. 2023

Kategorie: zahrada

Autor: Jakub Hájek

Tagy: mountfield mělník | prodejna zahradní techniky