Mountfield Brno - Oáza zahradní techniky v srdci města

Mountfield Brno

Vítejte v prodejně zahradní techniky Mountfield Brno! Zde najdete široký sortiment kvalitních a spolehlivých produktů pro údržbu vaší zahrady. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem toho nejlepšího, aby vaše zahrada vypadala opravdu skvěle.

Mountfield - historie a filosofie

Mountfield - historie a filosofie

Mountfield je nejen prodejna zahradní techniky v Brně, ale i jedna z nejvýznamnějších společností na trhu se zahradní technikou v České republice. Historie firmy sahá až do roku 1991, kdy byla založena jako malá firma specializující se na prodej a servis motorových pil. Postupně se rozrůstala a dnes nabízí široký sortiment zahradní techniky od traktorů po elektrické nůžky.

Filozofií společnosti Mountfield je nejen nabízet kvalitní produkty, ale také poskytovat profesionální servis a poradit zákazníkovi s výběrem správných strojů pro jeho potřeby. Vztah ke zákazníkovi je pro nás prioritou a snažíme se ho udržovat dlouhodobým spolupracovníkem prostřednictvím kvalitních služeb a produktů.

V Mountfieldu jsme hrdí na naši historii i filozofii a jsme rádi, že můžeme být vaším partnerem při péči o vaši zahradu.

Mountfield Brno - prodejna zahradní techniky

Mountfield Brno - prodejna zahradní techniky

Přijďte navštívit naši prodejnu v Brně a objevte široký výběr zahradní techniky, kterou potřebujete k údržbě vaší zahrady. Naše Mountfield prodejna nabízí kvalitní traktory, sekačky, motorové pily a mnoho dalších produktů od nejlepších značek. Naše přátelská a kvalifikovaná obsluha vám poradí s výběrem toho nejlepšího za skvělé ceny. Přijďte si vybrat a přeměňte svou zahradu na krásné místo odpočinku.

Sortiment v Mountfield Brno

Sortiment v Mountfield Brno

V prodejně Mountfield Brno najdete široký sortiment zahradní techniky, která vám pomůže udržet váš zelený ráj v dokonalém stavu. Nabízíme kvalitní sekačky na trávu, vrtačky a řezné nástroje, zahradní nábytek, grily a mnoho dalšího. Navíc vás rádi poradíme při výběru vhodného vybavení pro vaši zahradu a nabídneme doporučení ohledně údržby. Přijďte se podívat na náš sortiment a nechte si poradit od našich odborných prodavačů.

Poradenské služby pro zákazníky

Poradenské služby pro zákazníky

Vítáme vás v prodejně zahradní techniky Mountfield Brno! Chceme, aby byla vaše návštěva u nás co nejpříjemnější a abyste si dokázali vybrat tu správnou zahradní techniku. Proto jsme tu pro vás s našimi poradenskými službami.

Naši odborníci vám rádi poradí a pomohou při výběru ideálního stroje či nástroje pro váš zahradní pozemek. Poradíme vám s kvalitou a účelností jednotlivých produktů, abyste mohli být maximalizovat svou spokojenost s vaším nákupem.

Využijte naše poradenství a užijte si radost ze své krásné zahrady díky Mountfieldu Brno!

Záruční a pozáruční servis

"Zajišťujeme profesionální záruční a pozáruční servis pro veškerou naši nabízenou zahradní techniku v naší prodejně Mountfield Brno. S důrazem na kvalitu a spokojenost našich zákazníků se snažíme poskytnout kompletní servis včetně oprav, údržby a poradenství při výběru vhodného řešení pro Vaší zahradu."

Akční nabídky a slevy

"Užijte si léto se slevami v prodejně Mountfield Brno! Akční nabídky na zahradní techniku pro Vás připravili naši odborníci. Vyberte si mezi traktory, sekačkami, řeznými stroji a mnoha dalšími produkty za velmi výhodné ceny. Navštivte nás ještě dnes a ušetřete při nákupu Vaší oblíbené zahradní techniky!"

Závěr a kontakt na Mountfield Brno

Závěr a kontakt na Mountfield Brno

Věříme, že jsme Vám dnes dokázali přiblížit kvalitu a profesionální přístup, který nabízíme v naší prodejně zahradní techniky Mountfield v Brně. Pokud máte zájem o naše produkty a služby, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme připraveni Vám poradit s výběrem nejvhodnějšího stroje pro Vaši zahradu či chalupu a zajistit jeho rychlé dodání. Navštivte nás osobně na adrese (adresa) nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho webového formuláře nebo telefonicky na (+420) 123 456 789.

Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na spolupráci s Vámi!

S pozdravem,

Tým Mountfield Brno

Publikováno: 17. 05. 2023

Kategorie: zahrada

Autor: Honza Svoboda

Tagy: mountfield brno | prodejna zahradní techniky v brně