10 nezapomenutelných akcí na festivalu Radegast - Zábava na maximum!

Radegast 10 Akce

Co je Radegast 10 akce a jaké jsou hlavní body programu?

Festival Radegast je každoroční hudební událost, která se koná v překrásné přírodě Beskyd. Hlavním cílem festivalu je spojit fanoušky country, folk a rockové hudby v nezapomenutelném zážitku plném skvělé muziky a atmosféry. Mezi hlavní body programu patří koncerty špičkových českých i zahraničních interpretů, workshopy pro návštěvníky, tradiční řemeslné trhy a bohatý doprovodný program pro celou rodinu.

Informace o datu, čase a místě konání události.

Festival Radegast 10 se koná od 15. srpna do 17. srpna na louce u lesa nedaleko města Rožnov pod Radhoštěm. Akce začíná v pátek ve 14:00 a končí v neděli ve večerních hodinách. Místo konání je snadno dostupné jak autem, tak i veřejnou dopravou. Pro návštěvníky je připraveno dostatek parkovacích míst a zajištěný pravidelný autobusový spoj z nádraží Rožnov pod Radhoštěm.

Seznam vystupujících umělců a jejich program.

Seznam vystupujících umělců na festivalu Radegast 10 je opravdu pestrý a zajímavý. Mezi hlavní hvězdy patří kapely jako Kabát, Chinaski, Mirai nebo Mandrage. Návštěvníci se mohou těšit také na sólové vystoupení interpretačního dua Ben Cristovao & The Glowsticks. Program akce zahrnuje různé hudební žánry od rocku až po pop, aby uspokojil vkus každého návštěvníka. Každý den festivalu nabídne skvělou atmosféru a nezapomenutelné koncerty pro fanoušky dobré hudby.

Možnosti stravování a občerstvení na akci.

Na festivalu Radegast je k dispozici široká škála stravovacích možností, které uspokojí každého návštěvníka. Kromě tradičních českých pokrmů a grilovaných specialit zde najdete také vegetariánská jídla a lahodné dezerty. Nechybí ani různé občerstvení jako popcorn, sladkosti či osvěžující nápoje. Pro milovníky dobré kávy a čaje jsou připraveny speciální stánky s širokým výběrem. Dbejte na pitný režim a nezapomeňte si vzít dostatečné množství tekutin, abyste si mohli plně užít veškeré programy a aktivity festivalu Radegast.

Jak se dostat na akci a dopravní spojení.

Návštěvníci festivalu Radegast 10 se mohou dostat na akci autem, veřejnou dopravou nebo speciálním festivalem zajištěným autobusem. Pro ty, kteří preferují osobní automobil, je možné využít parkoviště poblíž festivalového prostoru. Pro cestující hromadnou dopravou je k dispozici vlakové spojení do blízkých stanic s následným přesunem speciálním autobusem nebo taxíkem. Doporučuje se sledovat aktuální dopravní informace a plánovat cestu s rezervou času kvůli očekávanému většímu provozu v okolí akce.

Tipy na ubytování v blízkosti místa konání.

Pokud plánujete navštívit festival Radegast 10 a hledáte ubytování v blízkosti místa konání, máte několik možností. V okolí akce se nachází několik hotelů a penzionů, které nabízejí pohodlné ubytování za různé ceny. Mezi oblíbené možnosti patří Hotel Radegast, Penzion U lesa nebo Apartmány Pod lesy. Doporučujeme rezervovat si ubytování s dostatečným předstihem, protože během festivalu bývají kapacity ubytovacích zařízení rychle obsazené.

Důležité informace pro návštěvníky ohledně bezpečnosti a pravidel chování.

Důležité informace pro návštěvníky ohledně bezpečnosti a pravidel chování na festivalu Radegast 10 jsou klíčové pro plynulý průběh akce. Vzhledem k očekávanému velkému počtu účastníků je důležité dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostních složek. Na akci platí zákaz vstupu s vlastními alkoholickými nápoji, zbraněmi či nebezpečnými předměty. Doporučuje se mít u sebe identifikační doklady a mobilní telefon nabitý pro případ nouze. Při konzumaci alkoholu je důležité zachovat míru a respekt vůči ostatním návštěvníkům. Organizátoři doporučují sledovat aktuality ohledně počasí a připravit se vhodným oblečením a obuví pro venkovní akci. Sdílení fotografií na sociálních sítích je povoleno, avšak respektujte soukromí ostatních osob. Buďte ohleduplní k přírodě a odpadky vyhazujte do určených kontejnerů. Vaše bezpečnost i zábava jsou pro nás prioritou!

Fotografie a videa z minulých ročníků akce Radegast 10.

Fotografie a videa z minulých ročníků akce Radegast 10 jsou skvělým způsobem, jak si připomenout nezapomenutelné okamžiky festivalu. Na obrázcích můžete vidět nadšené návštěvníky tančící pod širým nebem, barevné scény plné života a úsměvů. Videa zachycují energii vystupujících umělců, jejich vášeň pro hudbu a interakci s publikem. Tyto materiály jsou skvělým způsobem, jak se naladit na atmosféru události a těšit se na další ročník festivalu Radegast 10.

Publikováno: 25. 02. 2024

Kategorie: Zábava

Autor: Jakub Hájek

Tagy: radegast 10 akce | akce